Výškové práce pomocou horolezeckej techniky pre bytové domy - Strechy Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Žilinský, Nitriansky kraj - Zateplenie a rekonštrukcie striech pre bytové domy - StrechoStav, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Výškové práce pomocou horolezeckej techniky pre bytové domy

Produkty
Horolozeckú techniku používame na opravu striech a fasád v ťažko dostupných miestach. Výškové práce vykonávame prostredníctvom pracovnej horolezeckej techniky, ktorá umožňuje spustiť sa na lane, do ktorejkoľvek časti steny.Práce vykonávajú vždy dvaja skúsení a vyškolení špecialisti. Pomocou horolezeckej techniky vykonávame opravy oplechovaní, montáž nových oplechovaní, montáž zvodových rúr na stenách,  drobné opravy omietok, tmelenie škár a podobne.Hodinová sadzba dvoch výškových špecialistov začína od 60,- € s DPH.
Nátery konštrukcií, zváračske práce, umývanie okien a pod. nevykonávame. Výškové práce vykonávame len v súvislosti s opravou striech a fasád na bytových domoch.

V cene 49,- € vykonáme obhliadku budovy a zhodnotíme opravu. Následne vypracujeme presnú cenovú ponuku. Vyplňte formulár na úvodnej stránke a dohodneme si termín stretnutia.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky