Čo Vám StrechoStav prináša - Strechy Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Žilinský, Nitriansky kraj - Údržba, oprava, modernizácia, zateplenie strechy StrechoStav

Čo Vám StrechoStav prináša

O nás

Prehľadná spolupráca

– prostredníctvom digitálnych 3D modelov a konfigurátorov Vám prinášame prehľad jednotlivých riešení už vo fáze prípravy stavby. Zapracujeme do stavby Vaše požiadavky aj pri zložitých projektoch, ktoré zahŕňajú činnosti z viacerých profesií.
– inovatívny digitálny systém Vám prináša väčšiu transparentnosť, prehľad od prípravy projektu až po ukončenie realizácie.
– systém prináša lepšiu komunikáciu a porozumenie medzi zainteresovanými osobami, minimalizuje chyby pri návrhu a príprave projektu, sprehľadňuje zmeny pri realizácii a lepšie zohľadňuje Vaše potreby.
– systematická príprava stavby, umožňuje udržať prehľad od prípravy projektu, až po ukončenie realizácie. Chceme Vám priniesť kvalitnejšiu spoluprácu.


Údržba budovy

– pre dlhodobých zákazníkov a správcov budov, ponúkame údržbu a odstraňovanie lokálnych porúch na budove.
– pravidelná údržba minimalizuje náklady, nakoľko včasné odstránenie poruchy neprerastie do rozsiahlych opráv.
– náš digitálny systém umožňuje evidovať a triediť informácie o poruchách na Vašej budove. Následne podľa plánovaných opráv odstraňujeme lokálne závady.
– v našom online systéme prehľadne vidíte, ktoré poruchy sme už na budove odstránili a ktoré je ešte potrebné vyriešiť.


Poradenstvo

– poradenstvo pri rozhodovaní. Poskyteneme Vám overené, efektívne a racionálne riešenia, ktoré prinesú dlhšiu životnosť a funkčnosť strechy.
– návrh rekonštrukcie strechy zostavíme podľa potrieb využitia strechy a podľa technických noriem.Vaše potreby

– zaujímajú nás Vaše očakávania a potreby. Do návrhu strechy zapracujeme Vaše potreby v súlade s technickými normami. Výber farby a tvaru krytiny, je Vašou voľbou. Druhy materiálov odporúčame v súlade s technickými normami, sklonom strechy, oblastnými podmienkami a statikou strechy.Výber strešných materiálov

– niektorí zákazníci preferujú materiály, ktoré sa im v minulosti osvedčili. U nás máte možnosť vybrať si materiály od overených výrobcov, ktorých preferujete.  Pri výbere je dôležité
, aby materiály spĺňali technické parametre a vhodnosť použitia.
Obhliadka strechy a zameranie

– detailná príprava stavby je možná po obhliadke a upresnení požiadaviek. Po dohode vykonáme obhliadku a zameranie budovy.
– zaujíma nás, aké sú Vaše očakávania a potreby využitia strechy. Odporučíme Vám technické riešenia, ktoré sa čo najviac priblížia Vašej spokojnosti.Strechy na kľúč

– ak potrebujete popri streche zrealizovať aj iné stavebné práce nemusíte zháňať samostatnú firmu. Strechu aj so stavebnými prácami Vám vieme kompletne zrealizovať.

Záruka

–  na všetky materiály a montáž získate riadnu písomnú záruku.  Samozrejmosťou sú certifikované a overené materiály.
– ak nastane počas záruky závada na streche,  odstránime ju do 48 hodín.  Neohrozujúce poruchy strechy odstraňujeme do 10 dní.


Montážnici

– dbáme na seriózne vystupovanie zamestnancov, poriadok na stavbe a odborný prístup.
Úspora

– zateplené strechy od StrechoStavu Vám ušetria financie na energiách. Súčasne zvýšujú kvalitu Vášho bývania. Po zateplení získate úspory vo Vašom dome, alebo byte.


Zhodnotenie domu

– nová strecha zhodnocuje každú budovu. Dom s novou strechou je zároveň ľahšie predajný.
Prevádzkové náklady

– strechy nevyžadujú prevádzkové náklady. Počas doby trvania záruk tak neminiete na strechu ani cent.
Tradícia

– Sme rodinná firma a strechy montujeme už od roku 1990. Vďaka dlhej tradícii v strechárskom remesle a nazbieraným praktickým skúsenostiam, sa môžete na nás spoľahnúť.
– Dlhoročné skúsenosti a odborný prístup Vám prináša kvalitnú strechu s dlhou životnosťou.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky