Čo Vám StrechoStav prináša - Strechy Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Žilinský, Nitriansky kraj - Zateplenie a rekonštrukcie striech pre bytové domy - StrechoStav, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Čo Vám StrechoStav prináša

O nás

Poradenstvo

– poradenstvo pri rozhodovaní. Poskyteneme Vám overené, efektívne a funkčné riešenia, pri ktorých ušetríte.
– návrh rekonštrukcie strechy zostavíme podľa účelu využitia strechy a podľa technických noriem.
– elektronickým plánovaním presnejšie predvídame, čo si rekonštrukcia strechy vyžaduje a to aj pri zložitých rekonštrukciách, ktoré zahŕňajú množstvo činností.
Vaše požiadavky

– rešpektujeme Vaše nároky. Zrealizujeme strechu podľa Vašich požiadaviek v súlade s technickými normami. Výber farby a tvaru krytiny, je Vašou voľbou. Druhy materiálov používame v súlade s technickými normami a statikou budovy.Výber strešných materiálov

– rozumieme tomu, že o materiály od niektorých výrobcov, nemusíte mať záujem. Sme nezávislá firma, čiže u nás máte možnosť vybrať si materiály od overených výrobcov, ktorým dôverujete.  Pri výbere je dôležité
,aby materiály spĺňali technické parametre a vhodnosť použitia.
Obhliadka strechy a zameranie

– detailná príprava stavby je možná po obhliadke a upresnení požiadaviek. V cene 49,- € vykonáme obhliadku a zameranie budovy.
– zaujíma nás, aká je Vaša predstava a účel využitia strechy. Odporučíme Vám technické riešenia, ktoré naplnia Vaše plány.Strechy na kľúč

– ak potrebujete popri streche zrealizovať aj iné stavebné práce nemusíte zháňať samostatnú firmu. Strechu aj so stavebnými prácami Vám vieme kompletne zrealizovať.

Záruka

–  na všetky materiály a montáž získate riadnu písomnú záruku.  Samozrejmosťou sú certifikované a overené materiály.
– ak nastane počas záruky závada na streche,  pri ktorej havarijne zateká cez strechu odstránime ju do 24 hodín.  Neohrozujúce poruchy strechy odstraňujeme do 10 dní.


Montážnici

– dbáme na seriózne vystupovanie zamestnancov. Naši pracovníci sa správajú ku Vám úctivo a rešpektujú Vás.
Úspora

– zateplené strechy od StrechoStavu Vám ušetria financie na energiách. Súčasne zvýšujú kvalitu Vášho bývania. Po zateplení získate prijemné teplo vo Vašom dome, alebo byte.


Zhodnotenie domu

– nová strecha zhodnocuje každú budovu. Dom s novou strechou je zároveň ľahšie predajný.
Prevádzkové náklady

– strechy nevyžadujú prevádzkové náklady. Počas doby trvania záruk tak neminiete na strechu ani cent.
Tradícia

– Sme rodinná firma a strechy montujeme už od roku 1990. Vďaka dlhej tradícii v strechárskom remesle a nazbieraným skúsenostiam, sa môžete na nás spoľahnúť.
– Dlhoročné skúsenosti a odborný prístup Vám prináša kvalitnú strechu s dlhou životnosťou.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky