Sadrokartóny do podkrovia, sadrové podlahové dosky - Údržba, oprava, modernizácia, zateplenie strechy StrechoStav

Sadrokartóny do podkrovia, sadrové podlahové dosky

Produkty
Sadrové podlahové dosky sú ideálnym riešením pre zhotovenie podlahy v podkrovných priestoroch. Nahrádzajú poter a je možné na ne zhotoviť dlažbu, plávajúcu podlahu, alebo pokryť kobercom. Dosky je vhodné použiť aj pri podlahovom kúrení, ktoré nepresiahne teplotu 40°C.
Výhodou je rýchla montáž. Prakticky za niekoľko dní je kompletne zhotovená podlaha, bez vytvrdzovacích mokrých procesov. Následne je možné okamžite lepiť dlažbu, alebo inú podlahovú krytinu. Montáž je možné vykonávať vo vnútorných priestoroch, aj v zimných mesiacoch.

Nerovnosti nie sú prekážkou. Pod sadrové dosky sa vykonáva vyrovnávací násyp, ktorý vyrovná akýkoľvek nerovný, alebo spádový podklad. Nerovnosti pôvodnej vrstvy môžu byť až 60 mm. Sadrové dosky je možné montovať aj na nerovné drevené trámové stropy, ktoré sa používali v minulosti na mnohých stavbách. Tiež podsypom sa hravo vyriešia nerovnosti na hrubo opracovaných betónových stropov.


Výhodou je nízka hmotnosť dosiek. Pri drevených trámových podlahách je práve žiadúca nízka hmotnosť sadrových dosiek, čím sa získava vyššia úžitková nosnosť podlahy.


Podlahu je možné doplniť o zateplenie v potrebnej hrúbke. Pod dosky je možné doplniť podlahový polystyrén, alebo tepelnú izoláciu na báze minerálnej vlny. Konštrukcia podlahy tak získava nie len tepelnoizolačné, ale aj akustické vlastnosti.
Vyplňte prosím formulár na úvodnej stránke a dohodneme si termín stretnutia. Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky