Rekonštrukcia plochej strechy asfaltovými pásmi i PVC fóliou - Strechy Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Žilinský, Nitriansky kraj - Údržba, oprava, modernizácia, zateplenie strechy StrechoStav

Rekonštrukcia plochej strechy asfaltovými pásmi i PVC fóliou

Produkty > Ploché strechy
Pozrite si video o rekonštrukcii a zateplení strechy.
V prípade problémov s prehrávaním videa klinite na
https://www.youtube.com/watch?v=y6_ZRdA6Sx4Účelom izolácie je odstrániť zatekanie cez strechu. Zatekanie je pre každého majiteľa budovy, alebo správcu nežiadúca situácia. Zatekanie strechy nielen znehodnocuje budovu, ale aj znepríjemňuje bývanie.Rekonštrukcia strechy spočíva v príprave  podkladu a následnom zhotovení novej izolácie strechy proti vode.  Strechy izolujeme najčastejšie modifikovanými asfaltovými pásmi od výrobcu KVK PARABIT, alebo PVC fóliami FATRAFOL. Záleží od výberu zákazníka a od vhodnosti použitia. Na asfaltové pásy i na PVC fólie platia rovnaké záručné lehoty po dobu 10 rokov.

Súčasťou  rekonštrukcie plochej strechy sú nové oplechovania na streche, nový  bleskozvod s revíziou, rekonštrukcia komínov a vetrákov na streche.  


Cena rekonštrukcie plochej strechy s kompletným príslušenstvom sa pohybuje v rozsahu od 20,- € do 310,- € s DPH za m2 plochy strechy. Závisí to od rozsahu, náročnosti prác, ochranných opatrení BOZP a použitých materiálov. Pre základný výpočet ceny rekonštrukcie použite kalkulačku pre výpočet ceny strechy.

Uvedené informácie poskytujú základný prehľad, aký je postup izolácie strechy bytového domu. Konkrétne technológie použité k izolácii strechy, doplnky na streche a druhy oplechovaní upresňujeme vždy individuálne po obhliadke strechy. Presný cenový rozpočet spracovávame po obhliadke.

Po dohode vykonáme obhliadku a zameranie Vašej strechy. Následne vypracujeme presnú cenovú ponuku. Vyplňte formulár na úvodnej stránke a dohodneme si termín stretnutia.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky