Rekonštrukcia plochej strechy asfaltovými pásmi i PVC fóliou - Strechy Bratislavský, Trnavský, Trenčiansky, Žilinský, Nitriansky kraj - Údržba, oprava, modernizácia, zateplenie strechy StrechoStav

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Rekonštrukcia plochej strechy asfaltovými pásmi i PVC fóliou

Produkty > Ploché strechy
Pozrite si video o rekonštrukcii a zateplení strechy.
V prípade problémov s prehrávaním videa klinite na
https://www.youtube.com/watch?v=y6_ZRdA6Sx4Účelom izolácie je odstrániť zatekanie cez strechu. Zatekanie je pre každého majiteľa budovy, alebo správcu nežiadúca situácia. Zatekanie strechy nielen znehodnocuje budovu, ale aj znepríjemňuje bývanie.Rekonštrukcia strechy spočíva v príprave  podkladu a následnom zhotovení novej izolácie strechy proti vode.  Strechy izolujeme modifikovanými asfaltovými pásmi od výrobcu INDEX s.p.a., alebo PVC fólie výrobcov od výrobcov FATRAFOL, ALKORPLAN. Záleží od výberu zákazníka a od vhodnosti použitia. Na asfaltové pásy i na PVC fólie platia rovnaké záručné lehoty po dobu 10 rokov.

Súčasťou  rekonštrukcie plochej strechy sú nové oplechovania na streche, nový  bleskozvod s revíziou, rekonštrukcia komínov a vetrákov na streche.  


Cena rekonštrukcie plochej strechy s kompletným príslušenstvom začína už od 20,- € s DPH za m2 plochy strechy. Pre rýchly výpočet ceny rekonštrukcie strechy počítajte takto:
1., Vypočítajte celkový pôdorys Vášho bytového domu.
2., Teraz vynásobte pôdorys sumou 20,- € a vyjde vám orientačná cena rekonštrukcie.

Príklad: Budova má pôdorys 20x10 metrov
1., Celkový pôdorys strechy je 20x10=200 m2
2., Pôdorys strechy vynásobíme sumou 20,- €. 200 x 20= 4 000,- € s DPH


Uvedené informácie poskytujú základný prehľad, aký je postup izolácie strechy bytového domu. Konkrétne technológie použité k izolácii strechy, doplnky na streche a druhy oplechovaní upresňujeme vždy individuálne po obhliadke strechy. Presný cenový rozpočet spracovávame po obhliadke.

Po dohode vykonáme obhliadku a zameranie Vašej strechy. Následne vypracujeme presnú cenovú ponuku. Vyplňte formulár na úvodnej stránke a dohodneme si termín stretnutia.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky