Sadrokartóny do podkrovia, sadrokartónové stropy a steny - Údržba, oprava, modernizácia, zateplenie strechy StrechoStav

Sadrokartóny do podkrovia, sadrokartónové stropy a steny

Produkty
Podkrovné priestory majú zaužívané štandardne sadrokartónové dosky v šikmých aj zvislých častiach. Pre hrany, spoje v podkroví, alebo špalety strešných okien, je sadrokartón najvhodnejší a najprispôsobivejší materiál.
Dutiny sadrokartónových konštrukcií je možné využiť na elektroinštaláciu, alebo aj vodovodné a odpadné potrubie.Obklady stien sadrokartónovými doskami. Pre zníženie časovej náročnosti výstavby je možné obložiť murivo sadrokartónovými doskami. Odstráni sa tým pracné vyrovnávanie stien jadrovými omietkami, vytvrdzovacie procesy a nanášanie finálnej omietky. Pod sadrokartónové dosky je možné ukryť elektroinštaláciu, alebo potrubie.
Veľkou výhodou je suchý proces, ktorý nevyžaduje časovu náročnosť, ako je to pri povrchových úpravách omietkami. S tým je spojená aj nižšia cena takéhoto riešenia.
V prípade potreby ukotvenia napr. políc do stien, postačí prevŕtať vrstvu sadrokartónu a hmoždinku upevníte do murovanej konštrukcie, ako pri klasickom murive.


Pre stropy a podhľady sú obľúbené sadrokartónové dosky, často kvôli modernému dizajnu s bodovými svietidlami, alebo LED pásmi. Taktiež je výhodou cenovú dostupnosť konštrukcie a rýchla montáž stropov. Elektroinštalácie je rovnako možné viesť sadrokartónovými konštrukciami. V oblasti vzhľadu je možné sadrokartón ohýbať, alebo vrstviť, aby sa dosiahol estetický prvok, ktorý dopĺňa interiér.


Vyplňte prosím formulár na úvodnej stránke a dohodneme si termín stretnutia. Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky