Produkty

Fotovoltaika cena od 4 380 € pre strechu rodinného domu

Fotovoltaika cena Ceny a zostavy fotovoltaiky dodáva spoločnosť MARTEL Trade, s.r.o.

Fotovoltaika cena - Konfigurátor s cenami od 01.04.2023

Vyplňte konfigurátor a cenu získate okamžite

Zachovanie prírody a využívanie obnoviteľných zdrojov energie je dôležité, pre udržanie zdravého životného prostredia budúcim generáciám. Neobnoviteľné zdroje energie (ropa,plyn,uhlie) sú vyčerpateľné.
Slnečná energia a iné obnoviteľné zdroje prinášajú neobmedzený zdroj. Z pohľadu investície sa výnos pohybuje od 7% do 14% po dobu 25 rokov a viac. Panely nevyžadujú prevádzkové náklady, teda vyrobená energia znamená zisk pre zákazníka.
Energetický potenciál modernej technológie ďaleko presahuje neobnoviteľné zdroje. Moderné technológie nie sú len ekologickou záležitosťou. Technológie nám prinášajú energetickú nezávislosť a sebestačnosť. V našich klimatických podmienkach je vhodné využívanie slnečných lúčov na výrobu elektrickej energie, alebo ohrev teplej vody.
Pre spoľahlivé riešenie odporúčame elektrárenskú spoločnosť MARTEL Trade, s.r.o, ktorá zabezpečí nie len správne zapojenie a montáž, ale zabezpečuje aj štátnu dotáciu. Kontakt: 0918 202 812 – Ing. Filip Beláň, alebo viac nájdete na www.fotovolticke-panely.eu


Ponuku Vám vypracuje spoločnosť MARTEL Trade, s.r.o. . Vyplňte kontaktný formulár na www.fotovolticke-panely.eu 
Copyright 2015. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky